DRAGI PRIETENI,
Vă mulțumesc pentru faptul că ați accesat site-ul nostru, care sper să fie o poartă virtuală deschisă tuturor celor care doresc să obțină informații despre orașul pe care eu împreuna cu aparatul primăriei și consilierii, îl administrez. Site-ul a fost creat pentru a oferi transparența asupra activității desfășurate de autoritățile locale și pentru a furniza informații despre activitatea socio-economică a orașului, despre istoria sa și evenimentele importante care au loc aici.
Suntem deschiși la sugestii sau propuneri, critici sau aprecieri.

Vă doresc navigare plăcută!
CU DEOSEBITĂ CONSIDERAȚIE,
PRIMARUL ORAȘULUI CORABIA,
IULICĂ OANE